Karolina Lucia

Justyna Prabucka

Kamil Prabucki

Promotorka i wydawca projektów nieznanych autorów oraz debiutantów. Z natury realistka, z wyboru optymistka z głową pełną niekonwencjonalnych pomysłów i marzeń.

Kiedy tylko czuje, że życie wokół niej za bardzo się rozpędzi, ucieka w świat samotnych spacerów i starych piosenek.

Poprowadzę Cię przez proces wydawniczy, pozostawiając Ci pełną kontrolę nad projektem.

Doradzę i przygotuję Cię do podjęcia najkorzystniejszych kroków przed i po wydaniu Twojej książki.

Stworzę dla Ciebie wymarzoną okładkę, zakładki i inne gadżety promocyjne.

Redaktor,

korektorka

Redaktor,

korektorka

Malarka

Fotograf

Lektor

Redaktor

Korektorka tekstów i inżynier budownictwa. Humanistka i ścisłowiec. Artystyczna dusza i analityczny umysł. Statystycznie jest w drugiej połowie życia, a sporą wiedzę i różnorodne doświadczenia zebrane w pierwszej rzetelnie wykorzystuje przy redakcji tekstów. Jeżeli Twój bohater zagra najczystszą melodię na nienastrojonych skrzypcach, spróbuje wodą zmyć z pędzla resztki farby olejnej albo w Szkocji napije się lokalnej whiskey – ona go uratuje.

Kierownik projektu,

grafik

Redaktor naczelna,

korektorka

Planujesz fotograficzną okładkę?
Potrzebujesz wyjątkowej sesji zdjęciowej do promocji swojej książki?
To najlepszy adres.
Justyna to byłskotliwa kobieta z silnym charakterem, jest specjalistką od fotograficznych wyzwań.
Ma niezwykły zmysł estetyczny, a przede wszystkim - kapitalne oko. 
Od ponad 10 lat prężnie działa w branży fotograficznej, realzując zarówno artystyczne, jak i komercyjne projekty.
Prywatnie jest żoną jednego męża i mamą dwojga dzieci.
Świetna malarka, która stworzy obraz na twoją okładkę.
 
Karolina tworzy wyraziste portrety jak również pełne tajemnicy krajobrazy na plotnie, które wyrażają głębię uczuć i tajemniczosci. Jej obrazy  skupiają się głównie na przedstawieniu momentów rzeczywistosci.

Stosuje różne środki artystycznego wyrazu, w swoich obrazach przekazuje wiele emocji i uczuć, które przenikają do widza.
Właściciel marki Wymownie.pl
 
Lektor filmowy oraz reklamowy, głos audiobooków i audioprzewodników.
 
Można usłyszeć go w spotach radiowych i telewizyjnych, instytucjach publicznych, instytucjach kultury, centralkach telefonicznych, a także w licznych materiałach publikowanych w Internecie.
 
Jest autorem powieści i liryki, twórcą podcastów oraz audiowizualnych materiałów o charakterze satyrycznym.
 
Prywatnie jest miłośnikiem czarnego humoru, Monty Pythona i Moniki Belucci.
A także mężem jednej żony i ojcem dwojga dzieci.

Właścicielka PRACOWNI RESTORY, redaktorka.

Pochodzi z Łodzi, miasta czterech kultur i jednorożców. Studiowała okcydentalistykę, więc nic co zachodnie nie jest jej obce. Jako redaktorka przywiązuje ogromną wagę do szczegółów. Wie czym różni się zamek od pałacu i ile bioder mają smoki. W pracy nie boi się wyzwań: wie, jak pracować z autorem niewidomym tak by mógł „zobaczyć” zmiany (choć wydawałoby się, że to niemożliwe) oraz jak poskramiać strumienie świadomości, gdy autorów ponosi fantazja. Jej mottem w pracy jest: ze mną dyskutuj do woli, ale ze słownikiem nawet nie próbuj.

Polonistka, redaktorka i korektorka. Komunikatywna, samoświadoma i konkretna, najlepsza wersja Kasi Dańskiej. Otwarty umysł, w jednej połowie wypełniony zdrowym dystansem (nie tylko do siebie), a w drugiej – akceptacją świata Autora. Znaczące zmiany w fabule i warstwie merytorycznej proponuje, rekomenduje, podsuwa; ostatnie słowo należy do Twórcy. O przecinki i inne oczywistości natomiast walczy do ostatniej kropli krwi ;)

Prywatnie i zawodowo najbardziej lubi non fiction. Chętnie zajmie się również krótkimi formami beletrystycznymi oraz powieściami biograficznymi, podróżniczymi lub historycznymi osadzonymi najwcześniej w XIX wieku.

Składacz, operator DTP, 

grafik DTP

Składacz, operator DTP, grafik DTP – różnie określa się takie osoby. Jednak niezależnie od tego, jak tę profesję nazywają, ważne, by osoba zajmująca się składem zleconą pracę wykonała rzetelnie, zgodnie z oczekiwaniami zleceniodawcy i tak, jak sztuka typografii nakazuje. I od tego właśnie jestem :)

A czym jeszcze mogę się zająć? Redakcją i korektą tekstów w prawie każdym gatunku. Nie są mi obce prace popularnonaukowe, szeroko rozumiana beletrystyka czy poezja i dramat. Książki towarzyszą mi na co dzień. Najchętniej sięgam po komedie kryminalne, thrillery i sensację, ale nie są mi obce także romanse czy książki przygodowe lub obyczajowe.

Aleksandra Patschek

Inka Wojtczak

Katarzyna Dańska

Gabriel Wyględacz

Dominika Caddick

Ada Johnson

Z wykształcenia prawniczka, z pasji miłośniczka literatury i języka polskiego. Lubi słowa, nawet te stare i brzydkie. Autorka powieści obyczajowych. Wielbicielka kryminałów. Chętnie wypiłaby herbatkę z Agathą Christie, gdyby udało się to jakoś zorganizować.  

Od kilkunastu lat mieszka w Wielkiej Brytanii, więc swobodnie porusza się w zagadnieniach dotyczących realiów brytyjskiego życia i języka angielskiego. Zna terminologię prawniczą. Potrafi czytać między wierszami. 

Specjalizuje się w redakcji i korekcie powieści, nowel i opowiadań o zróżnicowanej tematyce, a także wspomnień, wywiadów i książek o rozwoju osobistym. 

Powrót do opowiadań

Powrót do strony głównej