DC Books na Facebooku

Publikacje DC Books

Poznaj nasz zespół

Czekamy na Twoją wiadomość!

Przed zakończeniem każdego projektu organizujemy webinar z autorem. Indywidualnie doradzimy, jakie kroki warto podjąć, gdy książka stanie się już gotowym produktem. Podpowiemy Ci, jak działa patronat, ile obowiązkowych egzemplarzy należy przekazać do bibliotek, a także jak promować swoją twórczość w social mediach.  Wspólnie omówimy różne opcje dystrybucji książki. Każdej książce nadajemy numer ISBN. 

Usługi dodatkowe:

 

  • Recenzja przedwydawnicza

Oferta recenzji przedwydawniczej kierowana jest do autorów, którzy napisali książkę, ale nie są pewni jej potencjału wydawniczego. Redaktor – po uważnym zapoznaniu się z tekstem – dokona jego szczegółowej pisemnej analizy. Ma ona pomóc autorowi w określeniu pozycji tekstu: czy jest już gotowy na wydanie, czy może należałoby nad nim popracować. Redaktor wypowie się m.in. na temat języka, fabuły, narracji i dialogów, postara się określić gatunek i grupę docelową. Wskaże mocne strony tekstu, a także elementy, które należałoby poprawić – wraz ze wskazówkami, jak to zrobić z największą korzyścią dla opowiadanej historii.

  • Przełożenie tekstu na język angielski

  • Stworzenie audiobooka w interpretacji niesamowitego Kamila Prabuckiego

  • Stworzenie ebooka

  • Profesjonalna sesja zdjęciowa książki

  • Współpraca z ilustratorem oraz fotografem 

Nie pozwól na to, aby stworzona przez Ciebie opowieść żyła jedynie w Twojej głowie. Uwolnij ją z szuflady i pozwól wyfrunąć w świat. Czytelnicy czekają!

Nie wiesz, jak się do tego zabrać? Żaden problem! My wiemy. Nasz zespół fachowców przeprowadzi Cię przez każdy etap powstawania książki – od słowa po szelest kartek. 

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Autorko/Autorze,
wydaj książkę
z DC Books!

Jak to się robi w DC Books? 

DC Books to firma wydawnicza, która zajmuje się spełnianiem marzeń o publikacji książki. Uważamy, że zadaniem pisarza jest… pisanie. Tylko tyle i aż tyle, ponieważ umiejętność składania słów w fascynującą opowieść ma w sobie coś z magii. Doceniamy to! W DC Books autor zawsze jest centralną postacią procesu wydawniczego. Bez autora powieści nie byłoby co wydawać, a bez wydawcy, który nadaje tekstowi oprawę językową i graficzną, nie byłoby co czytać. 

Nie dopuścimy do tego! 

Otwieramy szeroko ramiona na Twoją opowieść. Razem wypuścimy ją w świat.

Co istotne – ani na moment nie tracisz prawa do dysponowania swoim tekstem. Umowa wydawnicza nie upoważnia nas do korzystania z utworu po publikacji.

Nad całością czuwa manager projektu, służąc Autorom radą i pomocą na każdym etapie powstawania książki.

 

DC Books to jasne i czytelne zasady współpracy, przyjazna atmosfera i przystępne ceny za wykonanie prac zleconych przez autora. 

W naszej ofercie znajdziecie: 

 

Redakcję

Każdy tekst poddajemy wnikliwej analizie i koniecznej obróbce tak, aby utwór czytało się płynniej i z przyjemnością. Poddamy korekcie stylistykę, ortografię, interpunkcję oraz wszelkie niedociągnięcia logiczne tekstu.

Skład

Zadbamy o to, by Twój tekst był odpowiednio ułożony, ustalimy marginesy, wcięcia akapitowe oraz ustalimy rodzaj czcionki.

Korektę

Po wykonanej redakcji oraz składzie weźmiemy pod lupę pozostałe niedoskonałości tekstu.

Projekt okładki

Okładkę tworzymy zawsze we współparcy z autorem – podążamy za wytycznymi oraz wizją klienta. Przygotujemy dla Ciebie trzy propozycje, z pewnością wybierzesz coś, co Ci się spodoba.

Druk

Pomożemy Ci w podjęciu najważniejszych decyzji od wyboru papieru, po drukarnię.